Jak na svatební účes?

Svatba je pro ženu jeden z nejdůležitějších a nejhezčích dnů v životě. Každá nevěsta chce být tou nejpůvabnější a nejkrásnější pro všechny okolo, přesně tak, jak si to vysnila. Pro okouzlující vzhled nevěsty jsou nejdůležitější šaty, make-up, kytice a samozřejmě svatební účes. Za svou praxi jsem vytvořila stovky účesů a prošla desítkami svateb. Dovolím si vám tedy dát pár rad.

Co je potřeba udělat předem?

Zvažte, zda kadeřnické služby využije pouze nevěsta, nebo i další účastnice svatby. Poté se rozhodněte, zda chcete navštívit salón, nebo zda se chcete vyhnout cestování a stresům a dáte přednost návštěvě kadeřnice v místě svatby. Následně je nutné najít kadeřnici, která češe společenské a svatební účesy, splní vaše požadavky a má volný termín. S ní si dohodněte termín zkoušky vašeho účesu. Před vlastní zkouškou je nutné mít jasno ve volbě šatů, doplňků jako je kytice, korunka či závoj. Při setkání s kadeřnicí si dohodněte tvar účesu a případnou úpravu barvy a střihu vlasů.

Užijte si váš svatební den!

Poté co je všechno domluveno, už zbývá jediné - užít si svatební den. A aby byl skutečně dokonalý, doporučuji začít s jeho přípravou včas a nenechávat vše na poslední chvíli.